VipCar4You oferuje wynajem aut sportowych i luksusowych na terenie Wrocławia i okolic. W skład naszej floty wchodzą m.in. modele takie, jak: 

  • Porsche 911 Carrera 4,
  • Chevrolet Camaro,
  • Audi RS5,
  • Audi RS6.

Każdy z nich to nowoczesny model z automatyczną skrzynią biegów, zapewniający imponujące przyspieszenie i dynamiczną jazdę. Opływowa sylwetka aut oraz dbałość o każdy detal ich wykończenia zapewnia ponadprzeciętną wygodę użytkowania. Niezależnie od tego, czy planujesz przejażdżkę po mieście, czy dłuższą podróż, wypożyczalnia aut sportowych i luksusowych we Wrocławiu VipCar4You zaoferuje Ci model, jakiego szukasz.

Nasze pojazdy są stale serwisowane, dzięki czemu zapewniają pewną i bezpieczną jazdę. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na wynajem długoterminowy samochodów Wrocław lub wynajem krótkoterminowy. Cały proces rezerwacji ograniczyliśmy do absolutnego minimum, tak, byś jeszcze szybciej mógł cieszyć się z jazdy wybranym modelem. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego gwarantujemy, że u nas łatwo i szybko wypełnisz wszystkie formalności, bez wychodzenia z domu.

Poza tym, VipCar4You ma bardzo atrakcyjne ceny wynajmu! Cena wypożyczenia auta zależy od jego modelu oraz czasu, w jakim będziesz go użytkować. Cenimy jasne i przejrzyste zasady współpracy, dlatego zarówno cennik, jak i wszystkie istotne informacje dotyczące dostępności pojazdów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Przekonaj się, że z nami wynajem samochodów sportowych i luksusowych będzie czystą przyjemnością! 

Zdecyduj się na wynajem aut sportowych i luksusowych już dziś!

Nasza wypożyczalnia sportowych aut mieści się na terenie Wrocławia. To stąd możesz odebrać swój zarezerwowany samochód. Jesteśmy elastyczni, więc jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również dostarczyć pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce.Gwarantujemy, że nasza szeroka flota aut klasy premium zadowoli zarówno każdego miłośnika szybkiej jazdy, jak i estetę zwracającego uwagę na design pojazdu.